poniedziałek, 25 marca 2013

Coś innego :)

Te jajka wykonałam z pomocą .... papieru toaletowego . Jak je wykonać pokazuje nam Ania w swoim kursiku (Anna Moja Pasja Rękodzieło ). Co o nich myślicie ? Mi bardzo przypadły do gustu . Tylko te okropne światło do zdjęć i te kokardki wydają się jakieś ogromne , a w rzeczywistości są mniejsze :)Korzystając z okazji zapraszam do zabawy Podaj Dalej . Jakiś czas temu wzięłam udział w tej zabawie u Danusi Moje Cuda Cudeńka . Dostałam cudowną paczuszkę z pięknym świecznikiem i przydasiami  .Dziękuję jeszcze raz Danusiu :)

Spotkałam się na blogach z różnymi opcjami Podaj Dalej . Podawało się dalej do dwóch lub trzech osób . Ja wybiorę tą pierwszą opcję , z uwagi na zbliżające się święta :) Zapraszam do zabawy dwie pierwsze osoby , które umieszczą komentarz  pod tym postem i oczywiście zechcą się w to bawić .Ja wyślę tym osobom paczuszki , a potem one będą musiały się odwdzięczyć kolejnym dwóm osobom :)

7 komentarzy:

 1. Piekne prace i gratuluje wygranej.
  Niestety nie biore udzialu w blogowych zabawach,bo nie mieszkam w Polsce,nie chcę nikogo narażać na wydatki,ale innym życzę powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne jajeczka, czerwona róża wygląda bosko! Piękny prezent:) Ja niestety z braku czasu również nie jestem w stanie brać udziału w "podaj dalej", może po świętach będę miała więcej czasu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jajka się prezentują pięknie,bardzo ładnie wykonane:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Na razie mam kilka zaległych rzeczy do zrobienia więc na zabawe nie mam czasu , ale jajeczka bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jajeczka świetnie wyszły. Jeżeli zmieściłam się w tych dwóch osobach to chętnie się pobawię. Pozdrawiam Benia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jajka faktycznie bardzo ładne;)Mieszkanie za granicą niestety ogranicza udział w takich zabawach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jajka bardzo fajnie wyszły,co do zabawy to gdzieś już ją widziałam haha.Pozdrawiam Iwonko:_)

  OdpowiedzUsuń